Maszyny workujące

Myślisz o przeniesieniu swojej produkcji na jeszcze wyższy poziom?

Oferujemy maszyny i kompletne linie do pakowania. Niezależnie od tego, co powstaje w Twojej hali produkcyjnej, dzięki naszej technologii może trafić na rynek w praktycznej i estetycznej formie. Przede wszystkim dostarczone przez nas systemy zapewniają usprawnienie i wygodę konfekcjonowania. Na zamówienie przygotujemy gotowe rozwiązanie dopasowane do specyfiki produkcji.

Nasze doświadczenia z opracowywaniem linii do pakowania dla rozmaitych branż i kontrahentów pozwalają podjąć nawet najbardziej nietypowe wyzwanie. Objętość, waga, rodzaj tworzywa i inne właściwości finalnego produktu są dla nas inspiracją, a nie przeszkodą. Dzięki sprawdzonym i niezawodnym rozwiązaniom elastycznie dostosujemy się do check listy z oczekiwaniami wobec opakowań dla Twojego wyjątkowego asortymentu.

Chętnie podejmiemy się dopasowania naszych rozwiązań do każdej linii produkcyjnej. 

Pionowe maszyny workujące

Produkujesz opał granulowany, karmę dla zwierząt, olej lub makaron?

A może konfekcjonujesz do sprzedaży ryż, suszone owoce, przyprawy?

Wdrożymy w Twojej firmie system do załadunku, transportu, ważenia i dozowania. Wielkość opakowania dostosujemy do wymagań i rodzaju produkcji. W oparciu o autorskie rozwiązania techniczne uprościmy proces konfekcjonowania wszystkiego, co wytwarza się w sypkiej lub płynnej postaci.

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa i wytwórnie z branży spożywczej, budowlanej, chemicznej i wielu innych. Nasza oferta obejmuje opakowania od 50 g do 50 kg. Urządzenia zaprojektowane i stworzone przez Render Technology dopasują się do konkretnej zawartości i oczekiwanych rozmiarów. Zbudujemy zespół urządzeń od podstaw albo dopasujemy go do linii, która już działa w zakładzie. W pełni zautomatyzowane urządzenia zajmą się pakowaniem towarów w szybki i skuteczny sposób.

Sprawdź, jak możemy pomóc Ci w przygotowaniu produktu do dystrybucji detalicznej lub hurtowej. załadunku, transportu, ważenia i dozowania. Wielkość opakowania dostosujemy do wymagań i rodzaju produkcji. W oparciu o autorskie rozwiązania techniczne uprościmy proces konfekcjonowania wszystkiego, co wytwarza się w sypkiej lub płynnej postaci.

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa i wytwórnie z branży spożywczej, budowlanej, chemicznej i wielu innych. 

Nasza oferta obejmuje opakowania od 50 g do 50 kg. Urządzenia zaprojektowane i stworzone przez Render Technology dopasują się do konkretnej zawartości i oczekiwanych rozmiarów. Zbudujemy zespół urządzeń od podstaw albo dopasujemy go do linii, która już działa w zakładzie. W pełni zautomatyzowane urządzenia zajmą się pakowaniem towarów w szybki i skuteczny sposób. Sprawdź, jak możemy pomóc Ci w przygotowaniu produktu do dystrybucji detalicznej lub hurtowej.

seeds (1)

Produkty spożywcze

Maszyny przeznaczone do pakowania produktów spożywczych w worki o masie od 50 g do 50 kg. Możliwość zainstalowania automatycznego systemu wkładania worka do kartonu. Możliwość pakowania następujących produktów: drobny makaron, ciastka, słodycze, mąka, przyprawy, suche rośliny strączkowe, frytki, suszone owoce, cukier, kawa, ryż, sól, przekąski, mrożone warzywa i owoce itp.

seeds

Podłoża, kompost i kora

Maszyny przeznaczone do pakowania podłoży, kompostu i kory w worki o pojemności od 5 do 80 litrów. Możliwość zainstalowania specjalnego pionowego systemu kompresji w celu uzyskania kwadratowych worków o pojemności 25 litrów z uchwytem. Można pakowania następujących produktów: podłoża, torf, kompost, kora itp. Oferujemy również maszyny przeznaczone do prasowania i pakowania w bele kwadratowe o pojemności 150/250/300 litrów. W komplecie dozownik wolumetryczny i hydrauliczny system sprężania.

sack

Produkty granulowane
 

Maszyny przeznaczone do pakowania produktów sypkich w worki o masie od 50 g do 50 kg. Możliwość pakowania następujących produktów: pellet, karma i pasza dla zwierząt, nawozy, nakrętki i śruby, sól, granulat szklany, suszone owoce.

powder

Proszki do prania i produkty chemiczne​

Maszyny przeznaczone do pakowania proszków do prania i produktów chemicznych w worki od 50 gr do 50 kg. Można pakować następujące produkty: proszki do prania, produkty chemiczne, proszki do opon, nawozy itp.

construction-and-tools

Produkty budowlane

Maszyny przeznaczone do pakowania produktów budowlanych w worki od 5 kg do 30 kg. Można pakować następujące produkty: piasek, kamień, perlit, żwir, kamienie, cement, gips, wapno, tynki itp.

mineral-water

Produkty płynne

Możliwość pakowania następujących produktów płynnych : woda, mleko, olej, sok owocowy, napój, wapno gaszone, plastry itp.

Galeria

Prasy

Solidny system do dużych objętości

Oferujemy w pełni zautomatyzowane systemy: worki formuje się zaczynając od płaskich rolek folii lub systemów półautomatycznych, które wykorzystują wstępnie uformowane torby, odpowiednio dobrane do rodzaju, wagi, objętości pakowanego produktu i wymaganej prędkości produkcji:

 • Ciężary od 1 kg do 50 kg
 •  Różne współczynniki kompresji
 • Prędkość produkcji od 3 do 7 bel/min

Możliwość pakowania poniższych produktów : słoma, siano, kiszonka kukurydziana, wióry, trociny, celuloza, włókna konopne i roślinne, wełna mineralna, włókno szklane, kompost grzybowy, papier, wata, torf, podłoża itp.

Dodatkowo możemy zapewnić:

 • wagi
 • dozowniki
 • leje załadunkowe
 • przenośniki taśmowe – taśmociągi

Dostarczamy systemy do prasowania następujących rodzajów produktów:

Maszyny przeznaczone do poziomego prasowania i pakowania słomy, siana i kompostu grzybowego w prasowane bele od 1 kg do 25 kg.

Posiadamy w ofercie różne modele w zależności od początkowej objętości produktu, masy i rozmiarów gotowej beli oraz wymaganej prędkości produkcji.

Maszyny przeznaczone do pionowego prasowania i pakowania torfu i podłoży w prasowane bele kwadratowe o pojemności 150–250–300 litrów.

W komplecie dozownik wolumetryczny i hydrauliczny system sprężania.

Możemy również dostarczyć systemy ważenia/dozowania.

Maszyny przeznaczone do poziomego prasowania i pakowania konopi w prasowane bele kwadratowe o masie 10-20 kg.

Posiadamy w ofercie różne modele w zależności od początkowej objętości produktu, masy i rozmiarów gotowej beli oraz wymaganej prędkości produkcji.

Essegi oferuje w pełni automatyczną linię, która zaczyna się od szpuli z folią lub półautomatyczną linię, która wykorzystuje wstępnie uformowane torby. Linia może obejmować następujące elementy:

 • automatyczna prasa pozioma do bel 10-20 kg
 • półautomatyczna prasa pozioma do bel 10-20 kg
 • lej załadunkowy z kanałami wibracyjnymi do produktów ziarnistych
 • lej załadunkowy do podłoży, kompostu, kory i podobnych produktów
 • lej załadunkowy do podłoży, kompostu i podobnych produktów z przenośnikiem zbierającym
 • lej załadunkowy na podłoża, pellet drzewny i podobne produkty
 • lej załadunkowy do podłoży , granulatu drzewnego i podobnych produktów z podnoszonym przenośnikiem taśmowym

Wysoce wyspecjalizowane linie do mieszania, transportu i przesiewania dla profesjonalnych podłoży, torfu i nawozów, które obejmują:

 • leje załadunkowe
 • przenośniki taśmowe
 • przesiewacze
 • młyny
 • mieszacze
 • dozowniki nawozów

Opcjonalnie: