referencje
Render Technology

Usługi

Poznaj naszą ofertę usług:

W Render Technology wierzymy, że dobry produkt nie ma prawa funkcjonować na rynku bez odpowiedniego wsparcia w dobraniu najbardziej efektywnych rozwiązań dla Twojej firmy.

Oprócz najnowocześniejszych rozwiązań wśród systemów pakowania, które znajdziesz w naszej ofercie, nasz wykwalifikowany personel przeprowadza konsultacje mające na celu dopasowanie naszych produktów do nawet najbardziej wyszukanych potrzeb zakładu produkcyjnego czy dystrybucyjnego. W całym procesie skupiamy się na tym, by zastosowane rozwiązania w pełni zaspokoiły potrzeby Klienta, pracując jednocześnie na najwyższej wydajności.

Nasz wyspecjalizowany zespół techników jest w stanie zaprojektować rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających Partnerów. Stosując zaawansowane metody modelowania 3D oraz modele symulacji wydajności mechanicznej maszyn, jesteśmy w stanie skrócić ten czas do niezbędnego minimum.

Przy naszej współpracy mamy szczególnie na względzie, że instalacja i wprowadzenie systemu do przedsiębiorstwa jest tak naprawdę początkiem naszej relacji biznesowej. Wiemy, jak ważne jest przeszkolenie personelu i udzielenie wsparcia po sprzedaży, by wszystko działało, jak należy. W sytuacjach nagłych czas gra kluczową rolę, dlatego nasz technik dostępny jest zdalnie by natychmiast udzielić pomocy, a jeśli zajdzie taka potrzeba to przeprowadzi lokalny serwis i udzieli odpowiedniej pomocy.

Usługi

Konsultacja

Udzielimy merytorycznego doradztwa

Zapewniamy skuteczne i ukierunkowane usługi doradcze w celu zaspokojenia specjalistycznych potrzeb. Przeprowadzamy dokładną analizę problemów klientów i zapewniamy proste i funkcjonalne rozwiązania techniczne w celu optymalizacji kosztów.

Usługi

Projekt

Zaprojektujemy rozwiązania Twoich problemów

Wykonujemy projektowanie mechaniczne i elektryczne z wykorzystaniem zaawansowanych systemów oprogramowania. Nasi technicy są w stanie symulować określoną wydajność mechaniczną maszyn dzięki zastosowaniu oprogramowania 3D, co pozwala na skrócenie czasu projektowania i testowania. Realizujemy projekt zgodnie ze specyfikacjami klientów, jeżeli są niestandardowe jesteśmy w stanie zaprojektować odpowiednie rozwiązania pod klienta.

Usługi

Wsparcie

Wesprzemy Cię po dokonanej transakcji

Render Technology jest w stanie zapewnić szybką i sprawną obsługę klienta. Obsługa posprzedażowa jest świadczona zdalnie i gwarantuje szybką reakcję, która nie wymaga dużych wydatków, technik może również świadczyć usługi na miejscu.