worker-welding-in-a-factory-CAK7CQ8-1.jpg
Render Technology

O nas

Witamy w Render Technology

Render Technology została założona w 2003 roku przez czterech partnerów, którzy posiadają różne, ale uzupełniające się doświadczenia  zawodowe.

Elastyczność i niezawodność to nasze kluczowe cechy. Korzystając z umiejętności i doświadczenia naszego biura technicznego, zrealizowaliśmy system paletyzatorów i depaletyzatorów standardowych i specjalnych dla docelowych rodzajów produktów. Render Technology proponuje rozwiązania szczególnych potrzeb związanych z przechowywaniem i pakowaniem. Nasz system można zainstalować na istniejących liniach produkcyjnych.

Wszystkie nasze projekty są wykonywane przy użyciu trójwymiarowego oprogramowania Solidworks, a schemat obwodu jest rysowany za pomocą oprogramowania Eplan. Rozwój oprogramowania PLC jest przeprowadzany bezpośrednio przez naszych techników i obejmuje system najczęściej używany w Europie i na świecie; takie jak Siemens, Allen Bradley, Omron, Schneider. Jesteśmy małą firmą, ale obecnie obecną w różnych częściach świata: Hiszpania, Portugalia, Francja, Niemcy, Anglia, Szwajcaria, Włochy, Litwa, Łotwa, Brazylia, Oman, Rosja.

Oferujemy następujące produkty:

Dziękujemy za uwagę i mamy nadzieję, że zaspokoimy wszystkie Twoje potrzeby.

logo_render_technology