Render Technology

O nas

Invictus

Render Technology

Invictus jest przedstawicielem, oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem w Polsce firmy Render Technology. Render Technology jest firmą z branży przemysłowej, która od ponad 18 lat specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości oraz wydajności maszyn do pakowania i paletyzowania.

Nasze urządzenia oparte są na podzespołach wiodących marek, takich jak: Siemens, Allen Bradley, Omron czy Schneider. Zastosowanie wysokiej jakości komponentów to gwarancja długotrwałego i nieprzerwanego działania parku maszynowego, co bezpośrednio wpływa na zabezpieczenie procesu produkcji i pakowania.

Od 2003 roku zbieramy doświadczenia oraz wsłuchujemy się w szczególne wymagania Klientów oraz zmieniającego się rynku.
Nasze biuro techniczne na bazie konsultacji i zrealizowanych projektów cały czas ulepsza technologię maszyn oraz linii pakowania aby dostarczać najlepsze rozwiązania dla branży spożywczej, przemysłowej, budowlanej, chemicznej i wielu innych.

Jako Render Technology dostarczamy rozwiązania, które powstają w odpowiedzi na potrzeby Klientów z zakresu przechowywania oraz pakowania. Nasze maszyny pakujące, paletyzujące oraz owijarki to urządzenia uniwersalne, które zainstalujesz na istniejących liniach produkcyjnych.

Każdy projekt jest personalizowany i tworzony specjalnie dla Klienta w oparciu o trójwymiarowe oprogramowanie Solidworks, a schemat obwodu rysowany jest za pomocą oprogramowania Eplan. Sam rozwój oprogramowania PLC jest realizowany bezpośrednio przez naszych techników.

Wykorzystanie tych zasobów daje gwarancje optymalnego wykorzystania przestrzeni oraz możliwości linii pakujących dostosowanych do środowiska pracy oraz rodzaju produktów.

Jako Render Technology cały czas dążymy do rozwoju oraz podnoszenia jakości oferowanych rozwiązań i maszyn pakujących. Nasze doświadczenie oraz zaufanie Klientów pozwoliło nam zaistnieć na rynkach w krajach Europy, Azji, Australii i Ameryki Południowej.

Zainstalujemy dla Twojej firmy pojedyncze urządzenia paletyzujące, pakujące czy owijające jak i rozbudowane linie do pakowania. Wesprzemy Cię na każdym etapie realizacji: od konsultacji, projektu oraz finansowania po wsparcie posprzedażowe i serwis. Z nami nie bój się inwestycji w przyszłość!

polski wegiel
IGSPW
Członek Polskiej Rady Pelletu
Członek Polskiej Rady Pelletu

Oferujemy następujące produkty:

Dziękujemy za uwagę i mamy nadzieję, że zaspokoimy wszystkie Twoje potrzeby.

logonowe